Co nabízíme:

Nabízíme sestavování individuálních cvičebních a stravovacích programů se specializací na kompenzaci pracovního nebo sportovního zatížení, pořádáme komplexní školení v oblasti wellness pro širokou veřejnost.

Zaměření kurzů:

Zaměření našich rekvalifikačních kurzů je směřováno hlavně na pochopení dnešních civilizačních problémů (např. bolesti zad, zvýšená únava, bolesti hlavy, stres), spojených s dnešním způsobem života. Frekventanti jsou schopni po dokončení kurzu rozklíčovat problém a pomocí správně zvolených cviků jej eliminovat. Nedílnou součástí našich přednášek je rozbor různých sportovních aktivit a jejich dopad na naše zdraví. Kurzy též naučí naše studenty sestavit a aplikovat jídelníček dle rozdílných potřeb klienta. Výuka je dále doplněna o praktické informace z oblasti alternativní medicíny. Naše přednášky probíhají výhradně pod vedením zkušených odborníků, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Spolupráce s fyzioterapeutem a lékařem je u nás standardem.

Certifikát:

Po absolvování kurzu studenti obdrží certifikát o rekvalifikaci, který je platný v celé EU. Na základě tohoto certifikátu je možné provozovat wellness nebo fitness centrum, působit jako instruktor fitness či sportovní trenér, nebo pracovat jako lektor v trenérské škole.

Typy školení:

Školení probíhají formou rekvalifikačních kurzů a odborných seminářů, na kterých působí jak největší specialisté z oboru tak zkušení instruktoři. Hlavním pilířem našeho vzdělávacího zařízení jsou rekvalifikační kurzy pro pracovní činnost: "Instruktor fitness", "Výživový poradce" a "Instruktor zdravotní tělesné výchovy". Kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jejich cílem je vyškolit kvalitní specialisty, kteří budou zvládat práci s klientem ve všech věkových a výkonnostních úrovních.

Proč si vybrat Yoda institut?

  • Naše kurzy odborně garantuje paní MUDr. Lenka Misiaczková, CSc. Paní doktorka je špička v oblasti komplexní a psychosomatické medicíny a svým jménem se zavazuje za odbornou kvalitu kurzů.
  • Máme zkušený a odborný tým lektorů. Díky široké škále změření můžeme nabídnou odborníky na rehabilitaci, neurologii, výživu a fitness. Díky našim specialistům nabízíme také informace ze světa psychosomatiky a komplexních přístupů léčby.
  • Naše kurzy mají akreditaci MŠMT. Více o akreditacích si můžete dočíst na stránkách MŠMT.


Kdo nás doporučuje?

Říká o nás

"Yoda institut mohu všem doporučit. Trenérský kurz přesně splnil moje očekávání a výborně spojuje klasické posilování ve fitness s rehabilitací."

—  Dušan Andrašovský

Info

Dravý slovenský útočník se narodil 8. 12. 1976 ve Žiaru nad Hronom, kde také začal s hokejem. Poprvé k hokeji nejvyšší úrovně se dostal Trenčíně. Před sezónou 2006-07 cítil produktivní útočník potřebu změny a vydal se do Pardubic, se kterými nakonec dokráčel až do finále, kde ovšem nad jejich síly byla Sparta.
Zdroj: hcskoda.cz