Kurzy a semináře na míru

Jsme flexibilní, můžeme Vám nabídnout působnost po celé ČR a širokou škálu odborníků. Po domluvě rádi uspořádáme odborné školení přímo na Vašem rehabilitačním pracovišti či fitness centru.

Zaměření kurzů:

Naší doménou je propojení rehabilitace a sportovního tréninku. Vzdělávací kurzy jsou zaměřené vždy komplexně, především na pochopení všech zdravotních souvislostí s důrazem na praxi. Jsme schopni realizovat jak vysoce specializovaný kurz např. pro rehabilitační kliniky, tak méně "odborné" semináře pro laickou veřejnost. Specializujeme se též na zdravotně orientované fitness v kombinaci s fyzioterapií.

Odborná garance

Všechny naše akce odborně garantuje rehabilitační centrum MUDr. Lenky Misiaczkové, CSc. Paní doktorka se více než 40 let zabývá pohybovou medicínou se zaměřením na psychosomatické přístupy a svým jménem se zavazuje za kvalitu našich kurzů. Tohoto zastřešení si velmi vážíme a zavazuje nás k co nejlepší práci. Naše rekvalifikační kurzy jsou dále garantovány MŠMT ČR.

Rehabilitace a kondiční tréninky

V Praze, Plzni a Ostravě můžeme nabídnout specializované konzultace v oblasti rehabilitace a kondičního cvičení ve fitness. Náš tým odborníků je vždy připraven Vám pomoci.

Typy školení:

Školení probíhají formou rekvalifikačních kurzů a odborných seminářů, na kterých působí jak největší specialisté z oboru tak zkušení instruktoři. Hlavním pilířem našeho vzdělávacího zařízení jsou rekvalifikační kurzy pro pracovní činnost: "Instruktor fitness", "Výživový poradce" a "Instruktor zdravotní tělesné výchovy". Kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jejich cílem je vyškolit kvalitní specialisty, kteří budou zvládat práci s klientem ve všech věkových a výkonnostních úrovních.

Co si o nás myslí

Reference vrcholových sportovců, absolventů našich kurzů

Jáchym Wiesner
Dvojnásobný mistr světa v Kickboxu
Do trenéského kurzu jsem se přihlásil z toho důvodu, abych se naučil, jak správně posilovat a vést moje svěřence k lepším výkonům. Kromě toho, že kurz stoprocentně naplnil tyto moje očekávání, bych chtěl Jirkovi poděkovat za to, že mě i po kurzu, individuální formou, seznámil i s dalšími cviky na hluboký stabilizační systém. Studuji medicínu a jsem přesvědčen, že primární zaměření kurzu na HSSP je skvělý způsob, jak docílit zdravého posilování a zlepšit celkovou výkonnost sportovce. Přestože se toto cvičení opírá o nejnovější vědecké poznatky, dá se s jeho obdobou setkat již ve starověké Číně. Asijští mistři bojového umění totiž vyučovali své žáky dechové techniky, které připomínají právě to, co se na tomto kurzu naučíte. Věřím, že pro vás kurz bude přínosem a užijete si ho stejně jako já.
Robin Holub
Reprezentant ČR v akrobatickém lyžování
V Yoda institutu jsem absolvoval individuální trenérský kurz, díky kterému jsem si ucelil techniku cviků ve fitness. Jsem rád, že se lekce přizpůsobily mým časovým možnostem, ale zejména jsem vděčný za informace ohledně strečinku a posilování středu těla CORE. S tímto cvičením jsem se, bohužel, ve vrcholovém sportu prakticky nikdy nesetkal. Získané znalosti můžu dál skvěle zužitkovat při mé vlastní sportovní přípravě, tak při vedení mých svěřenců.
Dušan Andrašovský
Hokejista, dlouholetý hráč HC Plzeň
Trenérský kurz přesně splnil moje očekávání a výborně propojuje klasické posilování ve fitness centru s rehabilitací. Součástí výuky byla praktická cvičení na strojích ve fitness i s vlastní vahou těla. Ocenil jsem i praktické ukázky z oblasti fyzioterapie a dietologie. To co jsem se v kurzu naučil mohu dál přenést do svého vlastního tréninku i tréninku mých cvičenců.