Služby

Profesionální přístup
Špičková odborná kvalita
Rozsáhlá nabídka služeb

Máte nějákou tu bolístku a nejste spokojeni se svým fyzioterapeutem nebo trenérem? Není Vám údajný „odborník“ schopen rozumně vysvětlit, proč Vám zrovna ten který cvik naordinoval? Využijte konzultace se skutečnými profesionály, kteří svojí prací žijí.

Profesionální přístup

Potřebujete pomoci s rehabilitací po úrazu či kondičním tréninkem? Spolupracujte přímo se specialisty z Yoda institutu. Můžete čekat ty nejkvalitnější služby za využití nejnovějších poznatků z oblasti pohybové medicíny a sportovního tréninku a vysokou míru profesionality. Naši odborníci Vám rádi pomohou s rehabilitací na míru, kondičním tréninkem, úpravou techniky cviků nebo návrhem jídelníčku.

Odborná kvalita nejvyšší úrovně

Při svojí práci využíváme kombinace několika specializovaných metodik, jako jsou např. terapie fascií, mobilizační techniky, asistovaný strečink, terapie trigger points, kineziotaping, koordinačně-zátěžová kinezioterapie, aktivace hlubokého stabilizačního systému páteře, DNS dle prof. Koláře. Potřebujete konzultaci k ortopedickému problému nebo "jen" kvalifikovaně zatejpovat koleno před závodem? Jsme tu pro Vás.

S čím Vám můžeme pomoci

  • Bolesti zad, výhřezy disků, skolioza.
  • Problémy s velkými klouby (koleno, rameno, kyčel, loket...).
  • Aktivace klenby nožní.
  • Diagnostika hybného systému.
  • Konzultace k technice cviků v posilovně.
  • A další...

Ceník služeb

Služba Cena
Konzultace 60 minut (rehabilitace / kondiční trénink / technika cviků). Od 1500 Kč
Kineziotaping – cca 30 minut (vyšetření + tejp do 1m). 700 Kč

*ceny nezahrnují případný vstup do fitness.