Kurz Trenér fitness Praha

 • Pořádáme kurzy Trenér fitness v Ostravě, Plzni, Praze, Liberci a Českých Budějovicích
 • Výuka probíhá v malých skupinách studentů
 • Na kurzu se potkáte s předními specialisty ČR v oboru
 • Cena kurzu je konečná. Žádné skryté náklady

Náš trenérský kurz je komplexní přípravou na samostatnou práci s klientem i vedení skupinových lekcí. V dnešní době plné stresu velmi často zapomínáme na prevenci zdravotních obtíží pohybového aparátu. I aktivní lidé, kteří rádi sportují se nevědomky dopouštějí chyb, které mohou být spíše ke škodě, než ku prospěchu. Ať už si většina lidí myslí, že cvičením v posilovně svému tělu prospěje, z našich zkušeností musíme bohužel konstatovat, že ve většině případů to neplatí.

Termíny kurzů Trenér fitness v Praze

Nejbližší termíny:

Trenér fitness - Praha - 2. 11. 2024 - 7. 12. 2024
Uzávěrka přihlášek: 26. 10. 2024
Cena: 15990 Kč 11990 Kč

Výukové dny: SO + NE (9:00-16:30). Víkend 23/24.11. studijní volno. První termín závěrečné zkoušky proběhne cca. týden po poslední výuce.

Místo konání: prostory Fitness Galaxie, Praha 4, přímo na metru C - Háje.


 • Akreditace MŠMT ČR
 • Žádné skryté náklady
 • Výuka v malých skupinách
přihlašte se na kurz
vyberte si termín
Postup úhrady kurzu přes ÚP (PDF)
Trenér fitness kurz Ostrava, Plzeň a Praha

Individuální přizpůsobení

Studenti na našich kurzech oceňují především omezenou kapacitu přednášek pro efektivní výuku, stejně jako odbornou úroveň našich lektorů. Unikátní je také hodně velký tématický rozsah kurzu. Přednášky se konají v souvislých vyučovacích blocích přímo v našich partnerských fitness centrech, kde je možnost teoretické znalosti přímo vyzkoušet v praxi. Prostory, ve kterých se pořádá výuka, jsou moderní a dobře vybavené s výbornou dostupností. Pokud Vám nevyhovují výukové dny, máme pro Vás připravenu individuální variantu, kde se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Cena za individuální řešení je od 39900,- Kč.

Zaměřeno na funkčnost

Chceme, aby se studenti požadované znalosti nejen naučili, ale pochopili, jak vše v lidském těle funguje. Součástí kurzu jsou témata: anatomie a fyziologie, svalové dysbalance, diagnostika, typy tréninků, funkční poruchy kloubů, základy výživy a suplementace, funkční trénink, trénink CORE, technika cvičení ve fitness na strojích i s pomůckami.

Lektorký tým je na mimořádné odborné úrovni. Většina přednášejících má VŠ vzdělání a všichni lektoři jsou speciálně vyškoleni na interních školeních od našich nejzkušenějších odborníků. Na kurzu potkáte zkušené trenéry, ale i přední specialisty ČR v jejich oborech (tým našich lektorů).

Trenér fitness
Trenér fitness

Přijetí do kurzu

Na trenérský kurz se může přihlásit každý, kdo má minimálně 18 let, ukončené střední vzdělání (minimálně výuční list) a aktivní zájem o obor. Nemějte strach ze zvládnutí kurzu osobního trenéra, žádné extrémní fyzické výkony nejsou požadovány.

V rámci kurzu se znalosti ověřují v kontrolních testech. Závěrečná zkouška kurzu se skládá z komplexního ověření znalostí formou testu a ústního přezkoušení. V případě úspěšného absolvování kurzu, obdržíte certifikát s mezinárodní platností. Pokud Vás zajímá průběh kurzu, přečtěte si reference.

Co si o nás myslí

Reference vrcholových sportovců, absolventů našich kurzů

Jáchym Wiesner
Dvojnásobný mistr světa v Kickboxu
Do trenéského kurzu jsem se přihlásil z toho důvodu, abych se naučil, jak správně posilovat a vést moje svěřence k lepším výkonům. Kromě toho, že kurz stoprocentně naplnil tyto moje očekávání, bych chtěl Jirkovi poděkovat za to, že mě i po kurzu, individuální formou, seznámil i s dalšími cviky na hluboký stabilizační systém. Studuji medicínu a jsem přesvědčen, že primární zaměření kurzu na HSSP je skvělý způsob, jak docílit zdravého posilování a zlepšit celkovou výkonnost sportovce. Přestože se toto cvičení opírá o nejnovější vědecké poznatky, dá se s jeho obdobou setkat již ve starověké Číně. Asijští mistři bojového umění totiž vyučovali své žáky dechové techniky, které připomínají právě to, co se na tomto kurzu naučíte. Věřím, že pro vás kurz bude přínosem a užijete si ho stejně jako já.
Robin Holub
Reprezentant ČR v akrobatickém lyžování
V Yoda institutu jsem absolvoval individuální trenérský kurz, díky kterému jsem si ucelil techniku cviků ve fitness. Jsem rád, že se lekce přizpůsobily mým časovým možnostem, ale zejména jsem vděčný za informace ohledně strečinku a posilování středu těla CORE. S tímto cvičením jsem se, bohužel, ve vrcholovém sportu prakticky nikdy nesetkal. Získané znalosti můžu dál skvěle zužitkovat při mé vlastní sportovní přípravě, tak při vedení mých svěřenců.
Dušan Andrašovský
Hokejista, dlouholetý hráč HC Plzeň
Trenérský kurz přesně splnil moje očekávání a výborně propojuje klasické posilování ve fitness centru s rehabilitací. Součástí výuky byla praktická cvičení na strojích ve fitness i s vlastní vahou těla. Ocenil jsem i praktické ukázky z oblasti fyzioterapie a dietologie. To co jsem se v kurzu naučil mohu dál přenést do svého vlastního tréninku i tréninku mých cvičenců.

Proč si vybrat Yoda institut?

 • Na kurzech potkáte přední specialisty ČR v jejich oborech.
 • Výuka probíhá v malých skupinách studentů.
 • Vstupy na praktickou výuku a studijní materiály v ceně kurzu, ŽÁDNÉ SKRYTÉ NÁKLADY.
 • Rekvalifikační kurzy jsou akreditované MŠMT ČR.
 • Po úspěšně složené zkoušce obdržíte certifikát s mezinárodní platností.
 • Kurzy garantuje Centrum komplexní péče MUDr. Lenky Misiaczkové, CSc.
 • Rekvalifikační kurzy může hradit Úřad práce ČR.
Výuka v malých skupinách studentů
Žádné skryté náklady